Andropoz

Tüm dünyada olduğu üzere Türkiye’de de hayat müddeti uzadı. Artık 100 yaşına kadar yaşamak hayal değil. Hatta hali, mühleti ve yapılan davranışlar değişse de cinsel hayat 100 yaşına kadar bile devam edebilir.  Burada değerli olan bedeninizdeki fizyolojik değişimleri bilmeniz, yanlışsız hayat alışkanlıkları ve gerektiğinde Hattat Klinik ekibi kontrolünde medikal tedavilerle cinsel işlevlerinizi desteklemeniz. Tansiyon, kalp, şeker, böbrek, prostat hastalarının daha dikkatli olmaları kural. Hattat Klinik Andropoz Programı ile cinselliğinizi etkileyen metabolizma parametrelerinizi düzenliyor ve takviye tedaviler veriyoruz. O vakit gençlik performansınız da uzun mühlet devam ediyor. Andropoz Programınızda bilhassa ele alacağımız sorunlar şunlar oluyor:

 • Testosteron hormonu 30’lu yaşlardan itibaren düşmeye başlıyor. Bilhassa beden yağı yüksek, bel etrafı kalın erkeklerde ve yüksek gerilimi olanlarda bu düşüş hızlanıyor. Vakitle artan cinsel isteksizlik görülebiliyor. Sabah sertleşmelerinin kalitesi azalabiliyor, zihinsel uyarılma düşebiliyor.
 • Penis damarlarında hafif yaşlanma belirtileri oluşuyor. Diyabet, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, sigara bu yaşlanmayı hızlandırıyor.  Sonuçta ilerleyen periyotta sertleşmeyi sağlamada yahut sürdürmede zahmet başlıyor.
 • Penis hudutlarında mesaj suratı düşüş gösteriyor.  Dokunmatik ikazlara daha sıkıntı cevap alınmaya başlanıyor. Ağır alkol tüketen erkeklerde ve şeker hastalarında bu tesir daha çok görülüyor.
 • İki sertleşme ortasında geçen müddet yavaş yavaş uzamaya başlıyor.  Yani tıpkı gece üstüste performans göstermek zorlaşabiliyor.  Bu durum erken boşalmadan ötürü ikinci sertleşmeyi sağlamak isteyen erkekleri zorluyor.
 • Vücutta pelvik-cinsel bölgede göbeklenmeye bağlı yağ birikimi varsa penis olduğundan küçük görünmeye başlayabiliyor.  Bu durum penis uzunluğu ve hacmi ile ilgili telaşlara neden olabiliyor. 
 • 40 yaş civarında prostat bezi büyümeye başlıyor.  İdrar yolu dertleri, boşalma sıkıntıları ve cinsel ağrı görülebiliyor.Performans tasası ve başarısızlık korkusu yükseliyor.  Bu nedenle bitkisel haplara yahut sertleşme ilaçlarına psikolojik-fiziksel bağımlılık gelişebiliyor. 

Tedavi protokolünüzün içeriği ile bu ezaları çözümlüyor, gençlik yıllarınızdaki performansa geri dönmenize yardımcı oluyoruz:

 • Özellikle çok gerilimli, yağlı yiyecekler tüketen, sigara-yoğun alkol kullanan ve spor yapmayan bir erkekseniz cinsel istek düşüklüğü durumunda kanda testosteron eksikliğinizi denetim ediyoruz.  Düşüklük varsa yaşam biçimi değişimleri yahut hormon tedavileriyle testosteronunuzu yükseltiyoruz.
 • Sertleşmeyi sağlarken yahut sürdürürken zorluk yaşıyorsanız penis ütüsü üzere penis damarlarını yenileyen, hasarları onaran, penis damar-sinir ve cilt dokusunu geliştiren tedavileri kür olarak uyguluyoruz.
 • Cinsel bölgeyi ağ üzere saran pelvik kasları eğiterek sertleşmede daha dik ve hacimli duran bir penise sahip olmanızı sağlıyor, boşalma sıkıntıları ve cinsel ağrınızı hafifletiyoruz.
 • Özellikle beden yağ fazlalığı, sigara-yoğun alkol tüketiminde cinsel bölgedeki lenf sistemi metabolizma artıklarını ve patojenleri filtre edemez.  Bu sistemi ödem, toksinler ve atık unsurlardan temizleyen sistemlerden yararlanıyoruz.
 • Diyabet, damar meseleleri, enfeksiyonlar, çok gerilim üzere nedenlerle cinsel sorun yaşıyorsanız ozon ve oksijen tedavileri ile cinsel bölgenin kanlanmasını sağlıyoruz.
 • Penisteki hacim ve hal bozukluklarında medikal tedaviler ve ameliyat seçenekleriyle daha uzun-kalın-düzgün biçimli penis yaratabiliyoruz.
 • Erken boşalmada hem lokal ve sistemik ilaç seçenekleri verebiliyor, hem de kendi kendinize boşalma denetimini sağlamanıza yardımcı olan teknikler öğretiyoruz.
 • Sertleşme meselesinde ilaçlardan enjeksiyonlara, hormon desteklerinden ameliyata kadar bir çok tedavi seçeneği sunuyoruz.
Başa dön tuşu