Ödül Törenlerinde Son Dakika Merak Edilenler!

Türkiye ödül töreni denilince ilk akla gelen Altın Kelebek ödülleri olduğu bir gerçektir. Televizyon ve müzik dünyasının en iyileri ödüllerini alırken, ekran başında büyük bir heyecan ile karşılanır. Ödül törenleri arasında en popüler olan ve 2025 yılına damga vuracak Altın Kelebek ödül töreni geçtiğimiz seneye kıyasla bu sene daha çok rekabet alacağı görülen bir geçektir. Bu yıl sonlarında gerçekleşmesi tahmin edilen Altın Kelebek ödülü şimdiden merak konusu olmuştur.

2024 Altın Kelebek Ödül Töreni Ne Zaman?

2023 yılında Kanal D ekranlarında Aralık ayında gerçeklen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini bulurken, bu yıl heyecanla beklenmektedir. Geçen yıl Zorlu PSM’de büyük bir coşku ve görkemli bir gece olarak değerlendirilen ödül töreni bir ilk yaparak %70 halk, %30 ise jürilerin kararı ile seçilirken bu yılda aynı yöntemin uygulanması düşünülüyor. Her yıl kırmızı halı seremonisi ile başlayan birbirinden şık ve zarif ünlülerin akın ettiği ödül töreninde bu yıl büyük bir değişiklik planlanmamakla birlikte yine Aralık ayında ödül sahiplerini bulması planlanıyor.

2023 yılında Yargı dizisi iki ödül birden alarak gündemde kalırken En iyi kadın oyuncu ödülü Pınar Deniz, başarı ödülü ise yine Yargı dizisi almıştır. En iyi dizi kategorisinde ise Yalı Çapkını ödülüne sahip olurken, en iyi internet dizisi alanında ise Kulüp dizisi ödülüne almaya hak sahibi oldu.

https://prestijodulleri.com/

Başa dön tuşu